Teslimat Bilgileri

  • www.kecesus.com ’dan yaptığınız alışverişlerde siparişiniz anlaşmalı kargo firması aracılığı ile teslimat adresinize gönderilmektedir. Siparişinizin durumunu, sipariş takibi sayfasından inceleyebilirsiniz. Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde e-posta ile bilgilendirilirsiniz. Hazırlanan siparişler, kargo firmasına Cumartesi, Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslim edilmekte olup, Kargo firması Pazar, resmi tatil ve bayram günleri dışında teslimat yapmaktadır.
  • Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin, kargo firmasının teslimat yapmadığı günler dışında 48 saat içinde elinizde olması beklenmektedir. Bu süre sonunda siparişiniz elinize ulaşmaz ise bizimle iletişim kurabilirsiniz.
  • Siparişiniz alındıktan sonra, ikinci aşama olarak ürünler, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Ürünlerin hazırlanması, sipariş alındıktan sonra 1-3 iş günü arasında sürmektedir. Hazırlık safhasının, bu süreyi aşması durumunda e-posta veya telefon ile bizimle iletişim kurabilirsiniz.
  • Teslimat adresinde alıcının bulunamaması halinde, kargo firması ziyaret ihbar notu bırakmaktadır. Adresine, ziyaret ihbar notu bırakılan alıcının 7 gün içinde kargo firmasıyla irtibata geçmemesi halinde, kargo firması paketi www.kecesus.com ’a geri getirecektir.