Gizlilik Politikası

  • Fethiye Mah. Feride Sok. Nilüfer / Bursa adresinde mukim kecesus.com ("Keçe Süs Parti Malzemeleri ve Organizsyon"), kullanıcıların www.kecesus.com ("Websitesi") üzerinden ilettikleri kişisel bilgilerini, Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanmayacak, ayrıca izinsiz olarak üçüncü kişilerle paylaşmayacaktır. Bununla beraber kullanıcı, paylaşmış olduğu bilgilerinin kendisine özel avantajların sunulabilmesi, satış, pazarlama ve benzer amaçlı her türlü iletişim faaliyetlerinin bildirimi maksatlarıyla, tüm Keçe Süs markaları ile de paylaşımına izin vermektedir.
  • Kişisel bilgiler; ad soyad, doğum tarihi, ev adresi, mobil ve sabit telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgiyi içermekte olup, kısaca “Gizli Bilgiler” olarak anılacaktır.
  • Keçe Süs, kişisel bilgileri kendi bünyesinde profilleme, istatistiksel çalışmalar, reklam, tanıtım, pazarlama ve sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabilecektir.
  • Keçe Süs, kişisel bilgileri kesinlikle gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi, gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Keçe Süs'ün gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın websitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Keçe Süs'ün herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
  • Kullanıcılar, Üyelik/Kişisel bilgilerini ve iletişim tercihlerini her zaman sisteme giriş yaparak güncelleyebilirler. Bu konuda taleplerinizi ayrıca Websitemizde yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşarak da iletebilirsiniz. Talebiniz en kısa sürede değerlendirilerek uygulamaya alınacaktır.
  • Keçe Süs'ten promosyon ve duyuru mesajı içeren e-posta ve sms almak istemiyorsanız Hesabım sayfası altında yer alan Bülten Aboneliği sekmesini tıklayın. Açılan sayfada “Abonelik" seçeneğinin yanındaki "Hayır" ı işaretleyin.
  • Her Kullanıcı, işbu Websitesini ziyaret ederek veya kayıt olarak, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.